Список бажань
Ваш список бажань поки порожній. Додавайте товари, що сподобалися в бажані чи авторизуйтесь , якщо додавали товари раніше
NEWS

Mannol — німецька якість у кожному продукті

27 / 09 / 2019

Mannol — це динамічно розвиваючася торгова марка, яка належить німецькому концерну SCT-Vertriebs GmbH, одному з визнаних лідерів європейської автохімічної промисловості. Компанія спеціалізується на виготовленні та реалізації широкого спектру автомобільної хімії, засобів по догляду за кузовом, автозапчастин та професійних інструментів. Продукція Mannol користується високою популярністю і серед українських автовласників завдяки різноманіттю представленого асортименту та неперевершеним експлуатаційним властивостям мастильних матеріалів для легкового і вантажного автотранспорту, мотоциклів, сельскохоз- й спецтехніки.

Становлення та розвиток бренду

Компанія була заснована у 1993 році, завдяки грамотній маркетинговій стратегії, чітко вибудованим стандартам управління та органічній політиці продажів вона стрімко розширила свою присутність до 90 країн світу. Як наслідок, дилерська мережа Mannol сьогодні діє на 5 континентах. Фахівці підприємства мають у своєму розпорядженні власну науково-дослідну лабораторію, оснащену інноваційним обладнанням, де відбувається тестування параметрів готових змащувальних рідин і розробляється рецептура нових складів. У процесі їх виготовлення застосовуються найкращі базові компоненти та сертифікована сировина від провідних виробників.

Нині торгова марка займає незалежну й впевнену позицію на ринку, а автохімія її виробництва схвалена до застосування такими гігантами сучасної автоіндустрії, як Volvo, Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, MAN, Chrysler та Porsche. В основі успіху і загального визнання Mannol лежать бездоганна репутація, безперервна оптимізація виробничих процесів та прозорі умови співпраці з клієнтами.

Преміальна якість за доступною ціною

Номенклатура ТМ Mannol включає у себе десятки найменувань товарів, серед яких особливим попитом користуються:

  • моторні, трансмісійні та індустріальні автомастила;
  • багатофункціональні присадки і технічні мастила;
  • гальмівні рідини зі зниженим водопоглинанням;
  • гідравлічні мастильні матеріали та антифризи.

Склад вищепереліченої продукції буквально «заточений» під конкретний тип силового агрегату та робочого середовища, а її демократична вартість обумовлена не демпінговою поведінкою бренду, а автоматизацією конвеєрної лінії виробництва. У нашому інтернет-магазині представлений комплексний асортимент оригінальних продуктів Mannol, серед яких кожен відвідувач зможе підібрати для свого «залізного коня» оптимальну модифікацію автомастила, натиснувши кнопку «купити» у каталозі або зателефонувавши менеджерам Oil2Go за контактними номерами телефонів.