Список бажань
Ваш список бажань поки порожній. Додавайте товари, що сподобалися в бажані чи авторизуйтесь , якщо додавали товари раніше
Список бажань
Ваш список бажань поки порожній. Додавайте товари, що сподобалися в бажані чи авторизуйтесь , якщо додавали товари раніше
ABOUT
US
Про компанію Oil2GO

Oil2GO – це молодий та стрімко розвиваючийся інтернет-магазин, який за більш ніж 2 роки плідної діяльності вже виконав понад 7 тисяч замовлень. Ми спеціалізуємося на оптовій і роздрібній торгівлі широкого асортиментного ряду авто- й мототоварів, який орієнтований як на повсякденне, так і на професійне застосування.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені наступні групи товарів:

Безпосередня співпраця з офіційними дистриб'юторами і дилерами дозволяє нам надавати покупцям продукцiю за вигідними цінами, з гарантією оригінальної якості. Співробітники нашої компанії здійснюють контроль за дотриманням термінів придатності, а ефективна складська логістика забезпечує оперативну відправку замовлень у будь-яку точку країни.

Взаємодія з клієнтом

Кожна картка нашого електронного каталогу містить вичерпну інформацію про пропонований товар, щоб ви могли легко підібрати витратний матеріал під актуальні потреби свого «залізного коня». Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє замовити обрані вами позиції всього за два кліки.

При необхідності кожен бажаючий може отримати телефонну або онлайн-консультацію фахівця з підбору і застосування олив, автохімії, фільтрів і т.д. Спираючись на накопичені знання та досвід, наші менеджери допоможуть визначитися з вибором, запропонують декілька оптимальних рішень згідно озвученим побажаннями і розкажуть про особливості кожного з них.

Зручність оплати та оперативність отримання замовлення

В інтернет-магазині Oil2GO сплатити оформлене замовлення можна будь-яким зручним для вас способом:

 • оплата через розрахунковий рахунок (для фізичних і юридичних осіб);
 • післяплата у відділенні компанії-перевізника;
 • оплата через картку будь-якого банку.

Доставка здійснюється по всій території України силами партнерських транспортних компаній «Нова Пошта» та «Делівері». Строки транспортування регламентуються компанією-перевізником.

Що ви отримуєте з Oil2GO?

 • ТОЧНІСТЬ - ми допоможемо підібрати товар з максимальною точністю, виходячи з озвучених побажань і технічних вимог вашого авто.
 • АЛЬТЕРНАТИВА - відштовхуючись від потреб клієнта, ми запропонуємо декілька варіантів товарів на вибір, у різному ціновому і якісному сегменті.
 • НАДІЙНІСТЬ - завдяки прямим контрактам з виробниками та імпортерами ви отримуєте тільки оригінальний, сертифікований і якісний товар.
 • ЕКОНОМІЯ - ми надаємо своїм клієнтам найбільш вигідні ціни, а також регулярно проводимо акції та розіграші.
 • ШВИДКІСТЬ - кожне замовлення обробляється у найкоротші терміни.
 • ПІДТРИМКА - наші менеджери нададуть вам максимально вичерпну інформацію про будь-який товар.

 З Oil2GO майбутнє вже настало!

Oil2GO — це сучасна платформа, яка йде у ногу з часом. Ми використовуємо ефективні інструменти поліпшення якості сервісу. Ось декілька з них:

 1. Площадка оформлення замовлень створена за принципом «мінімум дій», щоб ви могли якомога швидше знайти все необхідне.
 2. Заявки надходять та розподіляються через CRM-систему, що збільшує швидкість їх обробки, а також виключає можливість втрати інформації.
 3. Кожен покупець отримує свій особистий кабінет, в якому зберігаються всі відомості взаємодії з платформою (за аналогією з «електронною сервісною книжкою»).
 4. Впровадження IP-телефонії та інших механізмів, що дозволяють контролювати якість спілкування і продуктивність роботи з клієнтами.
 5. Програма лояльності «Клуб Oil2GO» дозволяє зробити процес покупки не тільки простим, але ще й вигідним!
Про Нас у цифрах
>
3
років успішної роботи
>
150
консультацій в день
>
4000
надійних партнера
>
160
тонн проданої продукції

Автооливи

Ставайте нашим партнером - вже зараз ми пропонуємо дуже вигідні умови співпраці! Ми реалізували новий алгоритм взаємодії з торговими точками через наш інтернет-магазин.

переваги співпраці з нами
ВСЕБІЧНА ПІДТРИМКА
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД
ОПЕРАТИВНІСТЬ
ГАРАНТІЯ
Комплексна підтримка на всіх рівнях
Ми завжди готові відповісти на всі Ваші питання, вирішити будь-яку ситуацію, врахувати побажання та пропозиції.
Команда професіоналів
Oil2GO - це команда досвідчених і висококваліфікованих фахівців, що забезпечують швидке та відповідальне обслуговування клієнтів.
Індивідуальний підхід до кожного
Завдяки комплексній організації сервісної діяльності та високій культурі обслуговування наші менеджери вирішують будь-які питання у найкоротші терміни.
Висока швидкість обслуговування
Всі замовлення доставляються оперативно, без затримок і запізнень.
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
Сертифікований товар, який відповідає всім встановленим стандартам якості.
ADVAN
       TAGES

ПРАЦЮЙТЕ З ПРОФЕСІОНАЛАМИ!

Ставайте нашим партнером - вже зараз ми пропонуємо дуже вигідні умови співпраці! Ми реалізували новий алгоритм взаємодії з торговими точками через наш інтернет-магазин.