Список бажань
Ваш список бажань поки порожній. Додавайте товари, що сподобалися в бажані чи авторизуйтесь , якщо додавали товари раніше
LOYALTY
SYSTEMS
Що таке Клуб Oil2Go?
 

Клуб Oil2Go - це спеціальна програма для зареєстрованих клієнтів інтернет-магазину Oil2Go.

Ставши її учасником, ви зможете отримувати кешбек в розмірі 3% від кожної покупки на свій особистий бонусний рахунок, де 1 бонус еквівалентний 1 гривні.

Накопиченими бонусами ви можете оплатити до 100% вартості замовлення в нашому інтернет-магазині.

Гарантований подарунок!

Кожен користувач при реєстрації отримує 50 подарункових бонусів на особистий рахунок. Дана сума стане доступною для списання через 16 днів з моменту першої покупки в інтернет-магазині Oil2Go.

Як нараховуються бонуси?

Після кожної покупки на ваш бонусний рахунок зараховується 3% від суми замовлення. Бонуси відображаються в особистому кабінеті після здійснення покупки і стають доступними для використання після 16 днів з моменту надходження на рахунок.

Баланс бонусів можна перевірити в особистому кабінеті. Історія їх нарахування та списання відображається у відповідній вкладці.

Як використовувати накопичені бонуси?

Доступними для списання бонусами можна оплатити як всю вартість товару, так і її частину. Для цього необхідно при оформленні замовлення в спеціальному полі вказати кількість бонусів для списання. Вартість замовлення буде автоматично зменшена на суму списаних бонусів.

При необхідності суму бонусів можна буде змінити, зв'язавшись з менеджером по телефону.

Часткове покриття бонусами вартості замовлення на увазі нарахування кешбека на суму фактичної оплати. Наприклад, якщо ви списуєте 100 бонусів при оплаті замовлення на 500 грн., То на бонусний рахунок надійде 3% від 400 грн.

Компанія Oil2Go залишає за собою право змінювати умови бонусної програми.

 *застосування бонусів та знижок не реєструється при розрахунку вартості доставки.